Лого на Елангкомпресор
Сите Категории

Клипнички воздушен крош

Дома » Производи » Воздушен винч » Клипнички воздушен крош

  • https://hongxinairmotor.com/img/air-cable-puller-acp600-p15.jpg
  • Сликички на клипот воздух винч 6тонски

Клип Воздух Винч 6ton

Контактирајте неПреземи

Опис  Со рачна и далечинска контрола, Пневматскиот винч од серија QJH се напојува со клипен воздушен мотор.Може да се користи за подземно ископување.


Преглед на перформанси

Модел ACP600-P15
Оценет Повлечете 60 КН
Брзина на јаже 9 м/мин
Дијаметар на јаже 16-22 мм
Големина на барабанот 330 мм
Воздушен притисок 0.62-1.0 Мпа
Димензија на преглед 1450*720*980
Тежина 1000 килограм

 


Контактирајте не