Elangcompressor Logo
Të gjitha kategoritë

Piston Air Motor

Shtëpia » Produkte » Air Motor » Piston Air Motor

  • https://hongxinairmotor.com/img/piston-air-motor-dam5.jpg
  • Motor ajri piston DAM5&Miniaturat e DAM6

Motor ajri piston DAM5&DAM6

Na kontakto.Shkarko

Lëngu i punës: Ajri i kompresuar.

 

Presioni i punës: 6kg / cm2 (85 PSI)

 

Presioni maksimal i punës: 8kg / cm2 (115 PSI)

 

Mjedisi i punës (Pa ngrirje): -10 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=793815.667495 from this server. That’s all we know.

 

Punë e vazhdueshme: Rpm duhet të jetë më e ulët se 80% të shpejtësisë maksimale të daljes.

 

Rekomandoni shpejtësinë: (0.21) * shpejtësia maksimale e daljes.

 

Vajosni vajin: yndyrat vajosëse me ngarkesë të lartë brenda trupit të motorit.

 

Nën operacion, filtri dhe lubrifikues është e nevojshme për të arritur efikasitetin më të mirë dhe për të zgjatur jetë më të gjatë.


Model Raporti i Ingranazhave Prodhimi maksimal   Pesha

Fuqia

Torque

Shpejtësia

Shpejtësia maksimale pa ngarkesë

Konsumi i ajrit

Stop çift rrotullues

Filloni Çift rrotulluesin

Bazë

Lloji

Lloji i fllanxhës

Këmbë

Lloji

HP

Nm

RPM

RPM

L / min

Nm

Nm

Kg

Kg

Kg

DAM5

1:1

1/2

2.94

750

1500

397

5.88

4.71

4.9

5.47

6.6

G1 / 5

Me zvogëlues ingranazhesh

 

12.7

150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.5

20.6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.5

(13.5)

10.0

(13.0)

G1 / 10

26.5

75

53.0

14.2

G1 / 15

39.2

50

79.4

61.8

G1 / 20

53

37.5

1096

82.4

G1 / 30

78.5

25

159

124

14.0

(17.0)

13.5

(16.5)

G1 / 40

106

18.7

212

165

G1 / 50

132

15

265

206

G1 / 60

157

12.5

318

247

G1 / 80

203

9.3

402

314

G1 / 100

250

7.5

490

392

20.5

(24.5)

20.0

(24.0)

G1 / 120

300

6.2

598

471

G1 / 160

396

4.6

785

628

G1 / 200

500

3.7

 

981

785

DAM6

11

3/4

4.4

700

1400

507

7.84

6.28

5.8

6.3

7.5


Na kontaktoni